Hakkımızda - Last Pırlanta
Hakkımızda

İstanbul’da merkez toptan satış ofisi ve Türkiye’nin birçok ilindeki satış noktalarımız ile mücevher severlere hizmet vermekteyiz. 

 Mücevher takı sektöründe üretici firma olmanın avantajını, kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasında ilerlemekteyiz.

Ürünlerimizi, özenle seçilmiş değerli taşları trend tasarımlarla bir araya getirerek mücevher sektörüne yıllarını vermiş ustalar tarafından özenle el işçiliğiyle yapmaktayız.

Satın almış olduğunuz ürünler, ustalarımız tarafından tüm detayları ile kontrol edilerek sizlere özel üretilmektedir.

Size özel hazırlanan ürünleri şık mücevher kutusuyla, mücevher sertifikasıyla birlikte ücretsiz ve sigortalı olarak kapınıza kadar ulaştırmaktayız. Aynı zamanda size özel hazırlanan sertifikanızdaki QR kodu, telefonunuzdan okutarak satın almış olduğunuz ürününüze ait tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Last Pırlanta olarak sanal mağazamızın yanı sıra Kapalıçarşı da yer alan mağazamız ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Her zaman birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Güven unsurunun önemini bilen bir firma olarak, memnun her müşterimizin, bize referans olacağının farkındayız ve en iyi hizmeti vermek için profesyonel ekiple çalışmaktayız.

Sizlerin güvenini kazanmak için Tübitak onaylı JTR pırlanta makinemizle tüm pırlantalarımızı kontrol ederek sizlere en iyi kalitede ürünler sunmaktayız. 

GÜVENLİ
ÖDEME
%100
SERTİFİKA
ÜCRETSİZ
İADE
BAKIM
GARANTİSİ
AYNI GÜN
KARGO
ÜCRETSİZ
KARGO
KAMPANYALI
FİYATLAR